РОБОТА З ІНТЕРЕСАМИ В ПЕРЕГОВОРАХ
практикум Українського Центру Медіації [kmbs]
Онлайн
24-26 травня, 10:00-13:00
5900 грн.
Група до 24 учасників
Чому це важливо?

Під час кризи виникають багато питань, серед яких є спільне для всіх: «Що робити?».

Дуже часто люди не розуміють, що перш ніж відповідати на це запитання, треба зрозуміти: «А що ти хочеш?»
Як не дивно ми часто не знаємо, чого хочемо.

Ця програма – допомога тим, хто хоче рухатися свідомо, розуміючи потреби свої та інших.
Будемо детально працювати з одним елементом Гарвардської переговорної моделі – з інтересами. Програма є результатом узагальнення і «методологізації» унікального досвіду експерта.
  Що отримає учасник:
  ✔ Розуміння моделей переговорів, видів інтересів за змістом, суб'єктом, часом, інструменти по роботі з інтересами (ідентифікація, оцифрування, алгоритмізація, вбудовування в етапи переговорного процесу).

  ✔ Практичні навички по роботі з інтересами відпрацьовуються у великому різноманітті вправ і кейсів, взятих із реального життя.

  ✔ Програма основується на методологічних засадах Гарвардської переговорної моделі, медіації, ненасильницького спілкування, а також розвиток загальновідомих засад роботи з інтересами на основі узагальнення і структурування унікального власного досвіду експерта.

  Галина Єрьоменко
  СЕО Українського центру медіації
  к.ю.н., тренер і медіатор Українського Центру Медіації, член Міжнародної мережі тренерів з медіації (CEDR, UK), Бізнес-медіатор Академії Мюнхенської ТПП (Німеччина), JAMS Weinstein International Fellowship Program (USA), Edwards Mediation Academy (USA), Mediator of the Global Mediation Panel at the Office of the Ombudsman for UN Funds and Programmes.
  Наші клієнти
  http://om.ukrmediation.com.ua/dogovir
  +38 044 490 66 35
  +38 097 436 05 77
  diana.berus@kmbs.ua
  https://ukrmediation.com.ua/
  Made on
  Tilda