ЕМОЦІЙНО ЗАРЯДЖЕНІ КОНФЛІКТИ:
РОЛЬ ІДЕНТИЧНІСТІ У ВЗАЄМОДІЇ
відкрита подія Українського Центру Медіації
Місце
онлайн
Час
23 червня, з 17:00
Вартість
безкоштовно
Колись я приймала участь в урегулюванні організаційного питання. Сторонами конфлікту були два керівника напрямів, важливих для компанії.
Суть їх протистояння полягала в тому, що вони не виносили один одного. Кожен скаржився на іншого та вважав, що він не такий як треба і робить не те, що потрібно.

Один був дуже швидким, генерував сам і підхоплював різні ідеї, реалізовував їх в короткі терміни. Але він робив помилки, які коштували компанії грошей.

Інший мислив повільно, але аналітично. Йому завжди був потрібен час, щоб все проаналізувати та зважити. Помилок він майже не робив, але компанія втрачала, не встигаючи підхоплювати ідеї, які весь час з'являлися на ринку.

Кожен вважав свій стиль роботи єдино вірним, себе справжнім фахівцем, а іншого якимось неправильним та несправжнім. Вони ставили під сумнів користь один одного для компанії. При цьому сама компанія не хотіла втрачати нікого з них. Але проекти компанії, де ці керівники були задіяні разом, вставали під загрозу.

Тому так важливо знаходити способи подолання непорозумінь, коли зачіпаються найважливіші наші цінності.

Але чи це можливо? І як це робити?
Як знаходити способи подолання непорозумінь, коли зачіпаються нашінайважливіші цінності?

Про це будемо говорити на вебінарі "Емоційно заряджені конфлікти: роль ідентичності у взаємодії", який відбудеться 23 червня, з 17:00.

Викладач: директор Українського Центру Медіації, практикуючий медіатор, магістр міжнародного менеджменту та психоаналітик Ольга Шепель.
Подію буде проводити Ольга Шепель,
магістр міжнародного менеджменту, психоаналітик, директор, тренер і медіатор Українського Центру Медіації, член Міжнародної мережі тренерів з медіації (CEDR, UK), Бізнес-медіатор Академії Мюнхенської ТПП (Німеччина).

Подія буде корисна всім, хто цікавиться медіацією, та хотів би знати, як медіація може змінити Ваше життя.
Випускники про навчання в УЦМ
Відгук Геннадія Могилевського, CEO "Австар" про навчання в Українському центрі медіації.
Відгук Олени Степаненко, керівника ГО "Інститут альтернативних рішень" про навчання в Українському центрі медіації
Made on
Tilda