ПРО МЕДІАЦІЮ АБО ЯК ШВИДКО ВИРІШИТИ
КОНФЛІКТ НЕ ЗВЕРТАЮЧИСЬ ДО СУДУ
Український Центр Медіації разом з Юридичною фірмою "Астерс" - благодійником проекту , запрошують на презентацію книжки про медіацію
Місце
онлайн
Час
14 вересня, з 19:00
Вартість
безкоштовно
Український Центр Медіації разом з Юридичною фірмою "Астерс" - благодійником проекту, запрошують разом з авторами книжки пірнути у світ медіації, де проблеми і інструменти створюють нові можливості та креативне майбутнє.

Провідні медіатори України, автори книжки, коротко скажуть про те, чому обрали сам цю тему і поділяться з учасниками своїм головним медіаторським інсайтом. Ми зможемо торкнутися теми лайфхаків в медіації, взяти участь в автограф-сесії і, нарешті, визначитися з питанням: як з майбутнього медіації потрапити в сьогодення.

Ми також запрошуємо випускників програми Бізнес-медіатор Академії Мюнхенської ТПП поговорити про медіацію як про бізнес, але не бажаний а реальний.

Звідки беруться кейси, чи платять за них клієнти, сфери діяльності, тренди щодо обсягів роботи , баланс оптимізму і песимізму (як з цим впоратися) - про все це ви дізнаєтеся зі спілкування з медіаторами, які задоволені тим, що відбувається з їхнім медіаторським бізнесом.

На сцені 4-5 медіаторів, які попередньо вже підтвердили свою участь. То ж будемо чекати і їх і вас !

Тривалість зустрічі - до двох годин.

Запрошуються: всі!

Формат: офлайн, онлайн.

Місце проведення: Києво-Могилянська бізнес-школа, Київ, вул. Волоська, 8/5, корп.4, пов. 4

Дата: 14 вересня . Початок о 19:00
Made on
Tilda