МЮНХЕНСЬКА СЕРТИФІКАЦІЙНА
ПРОГРАМА З БІЗНЕС-МЕДІАЦІЇ
відкрита подія Українського Центру Медіації
Місце
онлайн
Час
20 жовтня, з 17:00
Вартість
безкоштовно
У динамічному бізнес-середовищі конфлікти, що виникають внаслідок непорозумінь між клієнтами, постачальниками, підрядниками та персоналом, є неминучими.

Медіація спрямована на подолання конфліктів шляхом привнесення чіткості та об'єктивності до складної ситуації - у надії допомогти зацікавленим сторонам знайти спільну мову та винайти взаємовигідне рішення.

На відміну від звернення до суду, кваліфікований бізнес-медіатор полегшує цей процес, ставлячи правильні запитання, вивчаючи варіанти з різних кутів зору, і обговорюючи конструктивне врегулювання, про яке обидві сторони можуть домовитися.

Якщо бажаєте стати таким спеціалістом, запрошуємо на презентацію Мюнхенської сертифікаційної програми «Бізнес-медіатор, Wirtschaftsmediator/in Академії Мюнхенської ТПП».

Будемо говорити про:
1. Логіку, структуру програми, зміст модулів;

2. Результати на виході, легітимність міжнародного сертифікату.


На подію також запрошені викладачі програми, які зможуть поділитися баченням своїх тем і поговорити про актуальність підходів її викладення, досвідом участі у цій програмі та торкнутися питань, як отримані знання і навички можуть бути застосовані на практиці.

Дата: 20 жовтня,. 17:00
Місце: зум, лінк надішлемо на пошту в день події.

Подія відкрита, для участі зареєструйтесь, будь ласка.


Викладач
Галина Єрьоменко
CEO Українського Центру Медіації [kmbs]
Канд.юр.наук, сертифікований медіатор та тренер медіаторів (CEDR, Great Britain), бізнес-медіатор Академії Мюнхенської ТПП (Німеччина)

Випускники про навчання в УЦМ
Відгук Геннадія Могилевського, CEO "Австар" про навчання в Українському центрі медіації.
Відгук Олени Степаненко, керівника ГО "Інститут альтернативних рішень" про навчання в Українському центрі медіації
Made on
Tilda